Застосування цокольного сайдинга Novik

Cадінг Novik використовується для оздоблення будівель будь-яких типів. Завдяки своїй унікальній фактурі він повністю імітує вигляд натурального каменю, цегли або дерева. Відрізнити сайдинг від натуральних матеріалів з першого погляду практично неможливо, при цьому його характеристики дозволяють застосовувати матеріал там, де неможливо використати натуральний камінь, цеглу або дерево.
За його допомогою створюють оригінальні фасади приватних житлових будинків, використовують в комерційному будівництві і навіть при оформленні інтер'єрів, для реконструкції старовинних будинків. Розмаїття кольорових рішень і фактур фасадних панелей Novik дозволяє втілити в життя будь-які дизайнерські фантазії. 
Довговічність - матеріал не розшаровується, не розтріскується, на ньому не утворюються тріщини, він не лущиться;
Міцність + Стійкість кольору - досягається завдяки вмісту модифікаторів удару і ультрафіолетових інгібіторів, а однорідність фарбування підвищує стійкість до вицвітання;
Екологічна чистота продукту; Нетоксичність;
Негорючість, стійкість до різних атмосферних явищ,хімікатів;
Простота в експлуатації:
Економічність - легкий монтаж, зручне транспортування, мала вага;
Естетичність - широка кольорова гама, різноманітні аксесуари дають можливість реконструкції будь-яких будівель, підтримки єдиного стилю, створення неповторних архітектурних рішень;
Морозостійкість - витримує температуру від -50 до +60 °С;
Універсальність - застосовується для реконструкції і нового будівництва котеджів, багатоповерхових громадських будівель, промислових і торговельних об'єктів, монтується на будь-який тип поверхонь (на дерев'яні, цегляні, кам'яні, панельні, штукатурні стіни);
Захист стін від дощу, вітру і гниття. 

Переваги фасадних панелей цокольного сайдінга Novik

Панелі Novik виробляються за оригінальною технологією з високоякісної сировини (природний кам'яний тальк, полімери, модифікатори), завдяки чому досягається висока міцність продукту і його чудові характеристики: стійкість до руйнівних факторів навколишнього середовища, незмінність кольору і форми, стійкість до перепадів температури, можливість проведення фасадних робіт в будь-який час року. Виробник дає гарантію на цокольний сайдинг Novik 50 років, що значно перевершує термін служби природних матеріалів, хоча вартість останніх на порядок вище.
На відміну від інших оздоблювальних матеріалів, які потрібно періодично фарбувати або покривати штукатуркою, панелі Novik треба лише мити і вони знову виглядатимуть як нові.
Якісний, екологічний облицювальний матеріал  дозволяє зробити фасад будинку вишуканим без істотних витрат.
За декоративністю сайдинг поза конкуренцією: має чіткі лінії і гармонійно вписується в будь-який ландшафт.
Догляд за ним дуже простий: досить час від часу змивати пил зі стін і цоколя водою зі шланга.
Сайдинг з полівінілхлориду (ПВХ) являє собою монолітний полімерний лист, якому надана певна форма.
Довжина панелей від 2 до 6 м. ширина від 0,10 до 0,30 м і товщина від 0,96 до 1,2 мм. Окремі смуги легко збираються в секції будь-яких розмірів по довжині.
Сайдинг, як коронка зуба, продовжує життя дому.
Фактурою сайдинг може нагадувати вагонку, колоди зрубу, кам'яну або цегляну кладку, обшивку внахлест дошкою. Але, на відміну від усіх цих матеріалів, сайдинг набагато легший і довговічний. У продажу, крім самих панелей, представлені елементи обробки віконних і дверних прорізів, сполучень різних площин фасаду.

Цокольний сайдинг канадської компанії Novik -
це екологічно чистий новий оздоблювальний матеріал для облицювання стін Вашого будинку, який передає живу красу натурального каменю, дерева і цегли.

Цокольний сайдинг: фасадні панелі канадської компанії Novik

Сайдингові панелі Novik вже багато років використовуються для зовнішнього облицювання фасадів. Вони відрізняються стійкістю до атмосферних впливів і тривалим строком експлуатації (завод Novik надає довічну гарантію на всю свою продукцію). Панелі Novik імітують натуральні матеріали (тесаний камінь, лицювальна цегла, кедрова дошка, колота тріска, дикий камінь).
Глибока фактура, що відображає красу натуральних матеріалів, величезна кількість кольорів і відтінків, міцність цього легкого полімерного матеріалу (товщина до 3,5 мм) роблять його справді незамінним помічником у ремонтно-будівельній епопеї, з якою рано чи пізно зіштовхується кожен щасливий володар власного будинку.
Панелі полімерного сайдинга Novik захищені від ураження грибками й комахами, чудово витримують перепади температур, відрізняються вологостійкістю. Вони надійно захистять Ваш будинок від несприятливого впливу навколишнього середовища. Невеликий коефіцієнт теплового розширення дозволяє використовувати цей облицювальний матеріал в різних кліматичних умовах, при великих перепадах температур (+50; -60), а спеціальні монтажні відмітки на тильній стороні панелі полегшують монтаж і роблять його можливим практично в будь-яку пору року.

На відміну від фасадної фарби і штукатурки сайдинг не вимагає ретельної підготовки поверхні стіни. Мало того, якщо поверхня стіни нерівна, то під сайдингом можна заховати практично будь-які вади.Облицювання сайдингом дозволяє утеплити будинок за методом вентильованого фасаду. Для цього між латами прокладається утеплювач, зверху робиться вологоізоляція, і монтується безпосередньо сам облицювальний матеріал.
Панелі довговічні: морозостійкі і атмосферостійкі, не відходять один від одного, не вимагають підфарбовування. Сайдинг не шарується, не роздувається, не лущиться і не тріскається під впливом температури і сонячного випромінювання, не старіє і не вигоряє, навіть кольору не змінює. Він не токсичний і не горючий (при пожежі вініловий сайдинг лише повільно плавиться під впливом відкритого полум'я, але сам горіння не підтримує). Будинок, облицьований сайдингом, виглядає дуже ошатно.
Тесаний камінь
Панелі Hand-Cut Stone імітують кладку з тесаного дикого каменю. Розкішний вигляд каменя, що нагадує прекрасні заміські маєтки, ідеальний засіб зробити Ваш будинок не тільки відмінним від інших, але й гарним. 
Облицювальна цегла
Hand-Laid Brick Panel. Фактура цього матеріалу в точності імітує традиційну цегляну кладку, що обумовлює його широке застосування для оздоблення будівель будь-яких архітектурних напрямків. 
Cайдинг просто незамінний при ремонті і реконструкції старих будівель. Масляна фарба живе на фасаді дерев'яного будинку 2-3 роки, потім починає лущитися. Знову фарбуємо, і знову після того ж терміну все повторюється, В результаті старі дерев'яні будинки після 10 циклів фарбування виглядають непрезентабельно. Природно, їх господарям зовсім не хочеться лазити по фасаду з термопістолетом або купувати фарбу, яка дозволяє розчинити і розрівняти старі шари.
І це не дивно - видалення шарів старої фарби з допомогою термопістолета - процес і трудомісткий і енергоємний (і, отже, дорогий), а спеціальна фарба вже сама по собі коштує таких грошей, що у середнього споживача відразу відпадає всяке бажання її купувати. І, природно, господарі вибирають найбільш простий і не найдорожчий шлях - закрити стіни сайдингом.
Кедрова тріска
Серія Hand-Split Shake. Панелі виглядають, як виготовлена вручну натуральна кедрова тріска, передають структуру дерева, але на відміну від дерев'яних не піддаються розмоканню і розсиханню, не уражаються жучками, не мають потреби у фарбуванні і регулярному ремонті.
Кедрова дошка
Серія Cedar Plank імітує оздоблення фасаду натуральною широкою кедровою дошкою.
Це вишуканий матеріал для оздоблення елегантних будинків, збудованих в колоніальному стилі, заміських вілл, що нагадують швейцарські «шале», створює відчуття гармонії з навколишньою природою. Комбінуючи ці панелі з сайдингом, що імітує тесаний камінь або цегляну кладку, можна створити шедевр. 
ПП Дахбуд - Монтаж даху під ключ
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Оперативна розробка вебсайтів
 
 
 
 
Make a Free Website with Yola.