Мінеральна теплоізоляція Rockwool (Данія)

Компанія Rockwool виготовляє теплоізоляційну продукцію на 21-му заводі в 14 країнах світу. Ще 14 представництв розташовані в країнах Європи і Північної Америки. На підприємствах компанії працюють понад 7500 чоловік. Штаб-квартира корпорації розташована в Данії. Щорічно Rockwool збільшує об'єми виробництва теплоізоляційної продукції, приділяючи велику увагу якості і технології виробництва.

Мінеральна вата Rockwool - натуральний, неорганічний продукт, який отримується в шляхом плавлення мінеральної породи. Це екологічний матеріал, який дозволяє заощадити велику кількість енергії та покращити стан навколишнього середовища.
Утеплювач Rockwool гарантує незмінність фізичних і хімічних характеристик, стабільність форми та тривалий термін експлуатації. Він має особливу структуру, яка забезпечує високу стійкість механічним навантаженням.
Мінвата Rockwool використовується практично у всіх сферах застосування теплоізоляції, а завдяки своїм унікальним якостям може виконувати декілька функцій одночасно, забезпечуючи високу пожежостійкість та хорошу тепло-,  звукоізоляцію.

Енергозбереження

Теплоізоляція Rockwool має  низький коефіцієнт теплопровідності. Тільки одна плита з мінвати Rockwool (Роквул)площею 1 кв.м товщиною всього 50 мм, утеплюючи зовнішню стіну, дозволяє економити в рік близько 108 MJ енергії!

Здоровий мікроклімат

Базальтова вата Rockwool має хорошу паропроникність. У житлових приміщеннях вологість повітря підвищена, але надмірна волога може вільно проходити через плити з кам'яної вати Rockwool і випаровуватися з її поверхні, не накопичуючись в товщі утеплювача, зберігаючи його теплозахисні властивості. Стіни "дихають", створюючи здоровий мікроклімат у приміщенні.

Гідрофобність

Теплоізоляція Rockwool не вбирає в себе вологу. Потрапляє під дощ, вона може виглядати вологою, але насправді, намокає тільки декілька міліметрів поверхні. Це водовідштовхувальний, хоча пористий матеріал.
Акустичний комфорт
Завдяки своїй структурі, кам'яна вата володіє хорошими акустичними властивостями: значно покращує повітряну та ударну звукоізоляцію приміщення. Звукоізоляція Rockwool (Роквул) істотно знижує рівень звуку в сусідніх приміщеннях, покращуючи повітряну звукоізоляцію приміщення.

Пожежостійкість

Мінеральна вата  Rockwool не горить і перешкоджає розповсюдженню полум'я, не виділяє токсичних газів, диму, збільшуючи час для евакуації при пожежі, по вогнестійкості відноситься до найбезпечнішого класу горючості — НГ (негорючий). 

Cкловатна і кам’яноватна теплоізоляція ISOVER

Основна продукція Компанії ISOVER – теплоізоляція для капітального будівництва і ремонту, технічна теплоізоляція для ізоляції трубопроводів, а також склополотно, що використовуються при гідроізоляції. ISOVER має 30 заводів в 14 країнах світу.
Виробництво працює відповідно до стандартів ISO 9001 і ISO 14001. Продукція ISOVER сертифікована в Німеччині, Росії, Білорусі, на Україні, має сертифікати відповідності. На всю продукцію ISOVER, що поставляється до України, є санітарно-гігієнічні висновки МОЗ України.
Продукція ISOVER представлена двома основними напрямками: будівельна та технічна ізоляція. Теплозоляція випускається в плитах і матах, призначених для застосування в цивільному і приватному і будівництві, на промислових підприємствах.
Продукція ISOVER використовується для захисту перегородок, стін, підлог, покрівель, а також систем опалення при будівництві нових будинків і при реконструкції старих. Вона еластична в процесі упаковки: рулони ISOVER KT стискуються в 5 разів, а мати ISOVER KL-E - в 4 рази від свого первинного об’єму. Легка продукція поставляється в пластикових мішках, а жорстка - в пакетах або на піддонах.

Пожежостійкість

Скловатна ізоляція ISOVER вогню не боїться. Продукція ISOVER відповідає найстрогішим вимогам пожежної безпеки, забезпечує пожежну безпеку стін, стель і підлоги для різних типів конструкцій - від малих котеджів до багатоповерхових будинків або складів.
Як неорганічний і хімічно нейтральний матеріал вона не містить корозуючих речовин.

Гідрофобність

За рахунок підвищення температури поверхні матеріалів теплоізоляція запобігає конденсації, дефектам фарби або відставанню шпалер а також появі вологи усередині стін і загниванню дерев’яних конструкцій. Ізоляція ISOVER негігроскопічна: намокнувши, вона дуже швидко висихає. Навіть в умовах відносної вологості 90 % її якості не змінюються.
Продукція ISOVER не старіє, не змінює своїх розмірів і зберігає свої ізолюючі властивості протягом всього терміну служби будівлі. При сильних перепадах температур вдень і вночі та у різні пори року, навіть в умовах північного клімату, продукція ISOVER відмінно зберігає свої розміри і властивості.

Звукоізоляція

Завдяки пористій структурі скловата забезпечує звукопоглинання. Її використовують як конструктивний елемент підвісних стель (AKUSTO). Еластичність продукції ISOVER дозволяє розділяти парні панелі подвійних стін, перешкоджаючи їх вібрації в унісон і забезпечуючи тим самим звукоізоляцію між приміщеннями. Продукція ISOVER за рахунок своєї низької динамічної жорсткості забезпечує відмінну звукоізоляцію підлоги від ударного і акустичного шуму.

Енергозбереження

ISOVER випускає ізоляційні матеріали виключно на базі супертонкого штапельного скловолокна, висока ізолююча здатність якого пояснюється наявністю нерухомого повітря. Теплоізоляція ISOVER радикально знижує споживання енергії, необхідність опалювання приміщень. 
Якісні сучасні матеріали, відмінний сервіс, професійна відповідальність, кваліфікована робота наших бригад
ПП Дахбуд - Монтаж даху під ключ
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Оперативна розробка вебсайтів
 
 
 
Make a Free Website with Yola.