Сталеві водостічні системи Siba

Шведська компанія  Siba постачає водостічні системи вже протягом 40 років. Основні переваги Siba - простота монтажу всієї конструкції, висока якість матеріалу і гарантія довговічної служби системи. Водостоки Siba представляють собою універсальну систему і підходять як до приватного будівництва, так і до житлових висотних будинків, об'єктів  промисловості. Вибір колірної гами (по  RAL) задовольнить будь-які вимоги замовника.

Водостічні системи Siba  виготовляються з високоякісної гарячеоцинкованої сталі товщиною 0,6 мм, покритої з двох сторін пасивуючим шаром, грунтовкою і покриттям Plastisol SCE. Показник оцинковки складає 275 г/м2 - як у металопластикової покрівлі. Siba - єдина водостічна система з таким високим показником оцинковки. Поєднання цинку, пасивіруючого шару, грунту і покриття Plastisol забезпечує стійкість кольору і антикорозійну стійкість. Таке покриття захищає сталь від корозії, ультрафіолетових променів, і механічних пошкоджень. Система не деформується при перепаді температур і витримує великі навантаження.
Відповідає високим вимогам міжнародного стандарту ISO 9001.
Сталева водостічна система Siba складається із зовнішніх жолобів з аксесуарами напівкруглої конфігурації та круглих труб з вибором аксесуарів. Можна встановити прямокутні або напівкруглі в перерізі жолоби. Зливні труби водостічної системи Siba завжди круглі. Елементи водостоку виготовляються на заводі, мають точні розміри, тому легко стикуються, щільно прилягають один до одного.
Виробляються жолоби діаметром 100 мм, 125 мм та 150 мм. Труби та аксесуари водостічної системи Siba виготовляються діаметром 75, 90, 100, 110 та 120мм. Комплект труб для монтажу водостоку можна придбати у готовому до збирання вигляді. Кольорова палітра водостічної системи Siba складається з дев’яти кольорів плюс кольору гальванованої сталі і міді окремих аксесуарів. Вибір колірної гами (по  RAL) задовольнить будь-які вимоги замовника.

Водостічна система Plastmo

Створена більш ніж 40 років тому в Данії, ця система в даний час є найбільш якісно спроектованою та пристосованою до перепадів суворого і мінливого клімату України.
Водостічні жолоби, водостоки і елементи водостічної системи Plastmo, виконані з термопластичного ПВХ функціонують при зміни температур від -50°С до +50°С. Пластичність ПХВ дозволяє монтувати систему водостоків практично на кожний дах, незалежно від форми, конструкції та віку будівлі. Прекрасна універсальність виконання нестандартних елементів дозволяє влаштувати систему водовідведення навіть на круглих дахах. 

Пластикові водостоки Plastmo - захист від дощу рік за роком

Не піддається корозії та гниттю
Легко монтується
Не потребує обслуговування
Багатство кольорових варіантів
Колір не вицвітає, не темніє
Не покривається оксидами
Повна безшумність при дощі
Десятирічна гарантія виробника 

Водостічна система Plastmo надійно захищає будівлю від збігаючої з даху води, яка за лічені місяці може зруйнувати поверхню стін і порушити гідроізоляцію фундаменту. Зроблена з міцного і гнучкого ПВХ, водостічна система Plastmo не піддається корозії, не вицвітає, не темніє, не покривається оксидами, легко монтується і не вимагає подальшого обслуговування. Водостічна система Plastmo пропонується у декількох варіантах забарвлення, причому колір не вигоряє навіть після багатолітньої експлуатації.
Водостічна система Plastmo вигідно відрізняється від металевих аналогів відсутністю корозії і деформацій, а також майже повною безшумністю при дощі.
Оригінальні конструктивні елементи дозволяють їй легко переносити будь-які температурні перепади. Завдяки кольоровим варіантам водостічна система Plastmo прекрасно гармонює з будь-яким кольоровим рішенням будинку, надають йому закінчений вигляд. 
Якість водостічної системи Plastmo підтверджена Європейським Сертифікатом стабільності якості виробництва 9001. Вся система відповідає DIN 18469 (Deutche Industrie Norm) і Європейському стандарту EN 607. Функціональність дахово-жолобної системи розроблена аж до аксесуарів та з’єднань. За всі роки успішного та ефективного використання дощових стоків Plastmo  в суворих кліматичних умовах Данії система довела наявність відмінних експлуатаційних якостей. 
Якісні сучасні матеріали, відмінний сервіс, професійна відповідальність, кваліфікована робота наших бригад
ПП Дахбуд - Монтаж даху під ключ
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Оперативна розробка вебсайтів
 
 
 
 
Make a Free Website with Yola.