Сталеві покрівлі Ruukki: металопрофіль і металочерепиця.

Надійність на віки

Металочерепиця Ruukki створена для суворих кліматичних умов Фінляндії, щоб десятиліттями протистояти літній спеці, осіннім дощам та зимовим морозам.
Rannila Steel OY - фінська компанія, ще в минулому столітті першою почала випускати металочерепицю і понині залишається лідером галузі. З вересня 2004 року компанія Rannila називається Ruukki.

Сталь - це позачасовий вибір. Її використання має давні традиції, а зовнішній вигляд та властивості роблять її найсучаснішим матеріалом.
Сталеві покрівлі повністю герметичні, довговічні, легкі, на 25% легші за черепицю, підходять як для новобудов, так і для реконструкцій. На сталі не накопичується мох.
Сталеві покрівлі Ruukki естетичні та функціональні, прості у монтажі та догляді, пасують до різноманітних варіацій навколишнього ландшафту. Говорячи про фінську металочерепицю Ruukki, мається на увазі ідеальне профілювання. Ідеальний профіль - це результат об'єднання сучасного обладнання та використання у виробництві спеціальної марки сталі (товщиною 0,45-0,50 мм в залежності від покриття). Саме це поєднання забезпечує і пластичність сталі, і стійкість до деформації, цілісність, рівний нахлест і відсутність вертикальних і горизонтальних стиків.
Одним із самих недорогих, практичних і при цьому виключно довговічних покрівельних матеріалів є металочерепиця.
Металочерепиця - покрівельні листи з оцинкованої сталі з кольоровим полімерним покриттям, що імітує натуральну черепицю. Виготовлення металочерепиці базується на останніх досягненнях в області хімії, захисту сталі від корозії та нанесення покриттів на метал. У процесі виробництва оцинкована сталь спочатку пасивується (покривається спеціальним шаром, що оберігає від окислення), грунтується, а потім з лицьової сторони на листи наноситься кольорове полімерне покриття, яке не тільки захищає матеріал від природних впливів, а й прикрашає його.
Тільки після нанесення всіх шарів полімерного покриття матеріал піддається формуванню. Оцинкованний або алюмінієвий великорозмірний лист штампується з доданням необхідного профілю і покривається антикорозійним складом з обох сторін.
Металочерепиця має масу переваг. 
Невелика вага металочерепиці 3,8 - 4,8 кг / кв.м дозволяє заощадити на вартості як кроквяної конструкції, так і будівлі в цілому, адже важкі покрівлі пред'являють вимоги до міцності всього будинку, починаючи з фундаменту. Металочерепиця може мати найрізноманітніші кольори і відтінки, що дозволяє підібрати покрівлю на будь-який смак.
Монтаж металочерепиці виконується в дуже короткі терміни, а подальше обслуговування покрівлі мінімальне.   
Металочерепиця випускається з різними полімерними покриттями.
Найдешевшим полімерним покриттям є поліестер на основі поліефірної фарби. Він ідеально підходить для спекотного і холодного клімату, однак, у нього низька механічна стійкість. Ось чому важливо його не подряпати в процесі доставки і монтажних робіт.
Матовий поліестер має всі переваги звичайного глянцевого, але має приємніший зовнішній вигляд за рахунок різноспрямованого відбиття світла від поверхні.
Пурал - універсальна глянцеве покриття для клімату з великим перепадом температур. Його механічна стійкість і товщина покриття набагато вище поліестеру.
Пластізол - найтовстіше покриття до 200 мкм. На його поверхню наносять тиснення, що імітує рельєф шкіри, штрихову насічку, завдяки чому дах не дає відблисків. Пошкодити покриття дуже складно, але у пластізола найнижча верхня робоча температура.
HPS200 є подальшою модифікацією пластізольного покриття і забезпечує більш високу корозійну стійкість і адгезію матеріалу, за рахунок чого збільшено термін служби. Крім того, нанесене на сталь гальванічне покриття складається з 95% цинку і 5% алюмінію.  

Металочерепиця  і металопрофіль Арсенал-Центр

Промислова Група «Арсенал-Центр» - лідер українського ринку з виробництва покрівельних та фасадних матеріалів з тонколистової сталі. Компанія заснована в 1997 р. в м.Одесі. На сьогодні в Україні успішно працюють 12 заводів. «Арсенал-Центр» займає лідируючу позицію на ринку завдяки якості продукції.  

Якісне устаткування

Усі заводи «Арсенал-Центру» оснащені сучасним італійським і фінським обладнанням, що дозволяє випускати продукцію високих стандартів європейської якості. «Арсенал-Центр» має 8 ліній металочерепиці з «плаваючим» пресом і 18 парами валів італійського виробництва. На підприємствах компанії налагоджено виробництво металочерепиці і профнастилу «Арсенал». Покрівельні, фасадні металопрофілі «Арсеналу» виготовляються з високоякісної оцинкованої та алюмооцінкованной сталі з полімерним покриттям, що постачається провідними металургійними заводами Європи, Південної Кореї, Індії. «Арсенал-Центр» - ексклюзивний представник південнокорейського концерну Dongbu Steel, єдиний в Україні пропонує покрівельні матеріали з алюмооцінкованої сталі - матеріалу з підвищеним запасом зносостійкості. До складу такої сталі крім цинку додають алюміній і кремній, що продовжує гарантійний термін служби до 20 років, а термін експлуатації - понад 50 років. Оцинкована сталь металочерепиці містить 275 г/м2 цинку, товщина захисного полімерного покриття -25 мікрон. Широка кольорова гама задовольнить будь-якого покупця. Крім того, в асортименті пропонуються покриття Printech - це новий вид покриття, що імітує натуральні матеріали: камінь, цеглу, дерево, відкриваючи великі можливості для дизайнерів та архітекторів.
Частину продукції «Арсенал-Центр» експортує за кордон, що свідчить про високу якість матеріалу і довіру з боку іноземних партнерів. 

Металочерепиця
Металочерепиця «Арсенал» ефективно застосовується в покрівельних роботах.  

Це легкий, зручний в експлуатації, міцний і надійний матеріал, виготовляється з листів невеликої маси, від 4,5 кг/м2, і тому не потребує спорудження складної кроквяної системи. Металочерепицею покривають дах зі схилом більше 14 °. Вона має високу стійкість до агресивного хімічного і атмосферного середовища. Виробництво металочерепиці відповідає всім вимогам безпеки і екологічності. Завдяки надійному кріпленню та низькій займистості металочерепиця є одним з найбезпечних матеріалів для покрівлі.
Виробництво металочерепиці відбувається в широкій колірній гамі, що дозволяє покращити вигляд будинку.  

Металочерепиця в розрізі:

  1. Полімерне покриття
  2. Грунтовка
  3. Пасивуючий шар
  4. Шар цинку
  5. Стальний лист 

Металопрофіль

Ще одинз видів продукції «Арсенал-Центр» - металопрофіль та аксесуари для систем з гіпсокартону. Металорофіль виробляють з оцинкованого сталевого листа товщиною 0,55 мм.
Завдяки антикорозійним властивостям цинку, такі профілі служать довгий час. Оцинковані профілі є легким, жорстким і міцним елементом для створення каркасів і складних конструкцій підвісних стель, збірних перегородок. Їх використовують в будівництві різних за призначенням приміщень: виробничих, сільськогосподарських, житлових. Профнастил - матеріал для покрівлі дахів, стін. Матеріалом для профнастилу є тонколистова оцинкована сталь, алюміній, оцинкована сталь з полімерним покриттям. Несучі характеристики профнастилу залежать від висоти профілювання і товщини матеріалу. Покрівельний профнастил «Арсенал» (ПК-20, ПК-35, ПК-45, ПК - 45-О, ПК-57, ПК-60, ПК-60-О, ПК-75) - за функціональним призначенням аналогічний металочерепиці, але на відміну від неї є більш економічним матеріалом.
Несучий профнастил (ПН-100) має підвищену міцність, завдяки чому широко використовується в створенні перегородок, поділу будівель на поверхи.
У Західній Європі профнастил вже давно застосовується багатьма компаніями як основний покрівельний матеріал. Профнастил користується попитом завдяки універсальності і економічності цього матеріалу. Він має довгий термін служби, не вимагає особливих умов транспортування і монтажу.
Протягом тривалого часу профнастил використовувався лише в промисловому будівництві. Це настил дуже високої міцності з великим розміром гофра. Але в нове століття самостійної забудови його оцінили і приватні забудовники. У котеджному будівництві при дефіциті коштів на матеріали, а також при бажанні скоротити час, потрібний на обробку будівлі, профнастил виявляється незамінним. На садовій ділянці він годиться для покриття даху, оздоблення фасаду і навіть для встановлення паркану. Його можна використовувати і як незнімну опалубку при зведенні фундаменту і на перекриттях між поверхами.
  

На підприємствах компанії «Арсенал-Центр» також налагоджено виробництво сталевих несучих Z, U, C-профілів товщиною до 2 мм. 

Якісні сучасні матеріали, відмінний сервіс, професійна відповідальність, кваліфікована робота наших бригад
ПП Дахбуд - Монтаж даху під ключ
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Оперативна розробка вебсайтів
 
 
 
 
Make a Free Website with Yola.